Apie mus

„TECHNOSTA“ – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, jungianti parduotuvę ir didmeninius urmo sandėlius, kurios specializacija yra tvirtinimo elementai mechaniniai ir elektriniai įrankiai, metalo gaminiai, montavimo medžiagos ir kita.
Įmonė importuoja ir prekiauja Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Olandijos, Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Indijos, Taivano ir Kinijos kompanijų gaminiais. Tai didelis pasirinkimas varžtų, sraigtų, veržlių iš plieno, nerūdijančio plieno ir spalvotų metalų, plokščių poveržlių, spyruoklinių ir kt., vielokaiščių, smeigių, srieginių strypų, medsraigčių, savisriegių, kniedžių, kniedžių veržlių, tvirtinimo elementų greitam montažui, mūrvinių, inkarinių tvirtinimų, kaiščių, kaiščių termoizoliacinėms medžiagoms tvirtinti, detalių medinių konstrukcijų sujungimui, statybinių, suktų, sraigtinių, rievėtų vinių, cinkuotų ir nerūdijančio plieninių lynų, suvirinimo elektrodų, grąžtų, atpjovimo, ir šlifavimo diskų ir kita.
Platų tvirtinimo detalių asortimentą sėkmingai papildo rankiniai, elektriniai, metalo apdirbimo, suvirinimo ir kiti įrankiai, bei darbo priemonės.
Mūsų prekių asortimente rasite labai platų įvairios paskirties tvirtinimo detalių asortimentą pagal DIN, ISO, EN standartus. Taip pat tiekiame nestandartizuotas tvirtinimo detales statyboms, žemės ūkiui, gamybai, servisams bei mažmeninės prekybos tinklams. Mūsų prekių tiekėjai – Europos bei Rytų šalių kompanijos, garantuojančios aukštą kokybę ir stabilius pristatymo terminus.
Šiandien „TECHNOSTA“ sandėliuose yra daugiau nei 35 000 pavadinimų tvirtinimo elementų, o įnoringas klientas sau reikiamą prekę gali pasirinkti net iš 200 000 pavadinimų tvirtinimo elementų, metalo gaminių, įrankių ir kitų statyboje, pramonėje, gamyboje ir prekyboje naudojamų medžiagų.
Pramonės ir statybos įmonėms sudaromos galimybės savo tvirtinimo elementų poreikius laikyti mūsų sandėliuose, iš anksto planuojant gamybos arba darbų programą – taip palengvinant savo tiekimo skyriaus darbą.
Mūsų geografinė padėtis leidžia greitai ir kokybiškai aptarnauti klientus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Kiekvienais metais stengiamės pateikti kuo daugiau naujų produktų, atitinkančių verslo partnerių poreikius ir įmonės veiklos specifiką. Nuo įmonės įkūrimo dienos įmonės siūlomų tvirtinimo detalių asortimentas išaugo beveik dešimt kartų.
 
Mūsų filosofija:

 • Patrauklus kainos ir kokybės santykis
 • Deklaruojamų prekių atsargų pastovus palaikymas didmeniniuose mūsų sandėliuose
 • Savalaikis ir greitas pristatymas
 • Pastovus prekių asortimento plėtimas
 • Lanksti nuolaidų sistema pastoviems klientams
 • Sudarius ilgalaikio tiekimo sutartis arba prekes užsakant iš anksto – ypatingos nuolaidos
 • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 24h!!!

Mūsų klientai:

 • Statybinių medžiagų parduotuvės
 • Specializuotos tvirtinimo detalių parduotuvės
 • Įmonės prekiaujančios plieninėmis sienų ir stogo dangomis
 • Didmeninės prekybos įmonės
 • Baldininkai
 • Statybinės organizacijos
 • Įvairios gamybinės įmonės

Mūsų kompetencija – tik gerai, geriau – geriausiai  ir visada laiku!!!

Jei pasigedote mūsų parduodamų prekių asortimente jums reikalingų tvirtinimo detalių,  galime pristatyti retai Lietuvos rinkoje randamus produktus iš specialių medžiagų(metalas arba išvestinės medžiagos) Jums tinkamais terminais ir kiekiais.
 
Analizuodami rinkos pokyčius bei nuolat plėsdami tvirtinimo detalių asortimentą visada pasiūlysime optimalų ir konkurencingą sprendimą, patrauklias kainas ir lanksčius atsiskaitymo būdus. Taip pat kviečiame sudaryti ilgalaikio tiekimo sutartis, pagal kurias gausite DAR DIDESNES nuolaidas.
Tikrai verta pasitarti su specialistais prieš pasirenkant tvirtinimo elementus ar detales jūsų gamybai, projektui ar statyboms.

Konsultuojame tvirtinimo detalių ir įrankių panaudojimo srityse.